Gyvendami „Simono namuose“

džiaugsitės kokybišku būstu

Kokybė

„Simono namai“ – tai mažaaukštės statybos projektas, statomas naudojant kokybiškiausias medžiagas. Dizainerių kurtas eksterjeras, patogiai ir jaukiai suprojektuota sklypo erdvė, uždara privati teritorija – visa tai suteiks išskirtinumo bei saugumo pojūtį.

Ekonomiškumas A+

A+ energinio naudingumo klasė – tai ne tik geresnis pastato apšiltinimas, bet ir mažesnės šildymo sąnaudos bei sąskaitos gyventojams.

Infrastruktūra

Šis sparčiai augantis Vilniaus rajonas yra patrauklus gyventi ir puikiai jaustis tiek jaunoms šeimoms, tiek senjorams. Šalia „Simono namų“ yra visos reikalingos įstaigos ir vietos – vos už 300 metrų rasite didelę parduotuvę bei teniso kortus, už 400 m – viešojo transporto stotelę bei degalinę. Vaikų darželiai ir mokyklos, parduotuvės, prekybos centrai, medicinos klinikos ir poliklinika, veterinarijos klinika ir sporto salės – visa tai 1–2 km spinduliu nuo Jūsų naujųjų namų.

Lokacija

Tai puiki vieta ieškantiems gamtos, gryno oro, ramaus gyvenimo be šurmulio, tačiau nenorintiems nutolti nuo miesto gyvenimo – sostinės centrą pasieksite vos per 10 minučių, o Jūsų vaikai galės keliauti savarankiškai, nes viešojo transporto stotelė vos už 5 minučių kelio pėsčiomis! Šeimos poilsiui už 900 metrų rasite švarų ežerą su privačiais ir viešais paplūdimiais bei vandens sporto pramogomis.

Funkcionalus išplanavimas

2 ir 3 kambarių butai suplanuoti optimaliai išnaudojant erdvę. O ieškantiems erdvesnio buto, siūlome įsigyti ir sujungti du butus į vieną.

Grindis siekiantys panoraminiai langai butuose suteiks gyventojams papildomos saulės šilumos ir šviesos pojūčių.

Terasos ir balkonai

Pirmo aukšto butams priklausančios terasos bus išklotos trinkelėmis, o butams priklausantys balkonai bus iškloti stilingomis akmens masės plytelėmis.

Saugi teritorija

Gyventojų saugumu pasirūpinta kuriant uždarą teritoriją. Sklypas aptveriamas, patekimas į teritoriją bus tik per automatinius įvažiavimo vartus. Siekiant dar daugiau saugumo – bus įdiegtos vaizdo stebėjimo kameros.

Sutvarkyta aplinka

Teritorija džiugins gyventojus ne tik įrengtomis poilsio ir laisvalaikio zonomis bei vaikų žaidimų aikštele, bet taip pat trinkelėmis išklotais vidaus keliais ir pėsčiųjų takais šeimos pasivaikščiojimams bei patogiu asfaltuotu privažiavimu.

Vietos automobiliams ir sandėliukai

„Simono namuose“ įrengiamos požeminės automobilių stovėjimo vietos. O patogiam daiktų laikymui gyventojams siūlome įsigyti sandėliukus.

Rekuperacija

Bus įrengta rekuperacinė oro vėdinimo sistema, taip kambariuose užtikrinant sveikesnę aplinką: gaivus ir grynas oras padės būti žvaliam ir aktyviam visą dieną, o naktį užtikrins pilnavertį ir kokybišką miegą.